Aby móc składać zamówienia, przeglądać, ceny i dostępność produktów, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Rejestracja jest darmowa.

BIO CERAMIC PREMIUM LOVE

Poczuj smak luksusu i ciesz się wspaniałą, żywą wodą na co dzień! Bio Ceramic Premium Love to wyjątkowe urządzenie, które łączy zaawansowane technologie z prawami natury. W unikalny sposób przekształca ono wodę kranową w najlepszą wodę dla ludzkiego organizmu. Jej właściwości są porównywalne do wody z leczniczego źródła w Lourdes, która słynie z wielu cudownych uzdrowień! Żywa woda dokładnie oczyszcza organizm z toksyn, efektywnie wspomaga walkę z chorobami, a do tego - wyraźnie poprawia samopoczucie. Całe urządzenie składa się z dwóch głównych elementów: skrzynki z wymiennych filtrami oraz eleganckiego zasobnika do którego stworzenia wykorzystano  najwyższej klasy materiały ceramiczne.

Rewitalizator do wody Bio Ceramic Love to najbardziej zaawansowane urządzenie klasy PREMIUM, które oczyszcza wodę kranową, wprowadzając do niej kilkadziesiąt składników mineralnych wpływających na poprawę samopoczucia i zdrowia. Urządzenie pozwala na uzyskanie najczystszej, najsmaczniejszej wody o strukturze heksagonalnej i pomniejszonych klastrach. Woda, którą wytwarza, jest o wiele bardziej wartościowa i smaczniejsza niż uzyskiwana innymi systemami oczyszczającymi, a do tego pełna magnezu, cynku, selenu, chromu, germanu czy aktywnego wodoru. Rewitalizator jest wynikiem 40 lat badań, w których producent szukał naturalnego sposobu na to, by woda mogła odzyskać swoją naturalną strukturę. Urządzenie jest dedykowane do użytku przez kilkuosobową rodzinę. 

Wymiary i waga:

Rewitalizator wody Bio Ceramic Premium Love charakteryzuje się wymiarami 235 x 375 mm oraz wagą 4,2 kg. Rewitalizuje dziennie wodę o objętości 24 l – jego pojemność wynosi 4-5 litrów.

Wykonanie:

Urządzenie zostało wykonane z materiału ceramicznego bezpiecznego dla ludzkiego organizmu. W jego wnętrzu znajduje się wiele minerałów, w tym jadeit, piasek koralowy, german czy kamień alkaliczny. Całość zamyka obudowa i podstawa z tworzywa sztucznego – z przodu znajduje się kranik do nalewania wody.

Najważniejsze cechy:

 • w zestawie komplet filtrów – niektóre z nich nie wymagają wymiany nawet do 12-18 miesięcy, w zależności od jakości wody kranowej,
 • urządzenie musi być podłączone do sieci wodociągowej,
 • wytwarzana woda ma odczyn zasadowy ok. 9,0 pH,
 • woda zostaje oczyszczona w 99% z zanieczyszczeń takich jak osad, metale ciężkie, fluor, chlor oraz inne,
 • urządzenie wykorzystuje aż 9 etapowy system wytwarzania źródlanej wody mineralnej i 8 etapowy proces oczyszczania, 
 • rewitalizator emituje wiązkę fal podczerwonych, dzięki czemu zrewitalizowana woda jest wolna od bakterii i bezpieczna,
 • wytworzona woda jest pyszna, o właściwościach prozdrowotnych – doskonale nawadnia organizm i pomaga zminimalizować ryzyko chorób cywilizacyjnych,
 • urządzenie nasyca wodę Na, Mg, K i innymi minerałami (w sumie ponad 40), które znajdują się m.in. w cudownych źródłach we Francji czy w Meksyku,
 • wybierając rewitalizator można zaoszczędzić na butelkowanej wodzie, przy okazji chroniąc środowisko naturalne,
 • rewitalizator korzysta z naturalnych metod filtracji – woda przepływa przez ponad 25 minerałów,
 • woda jest dodatkowo magnetyzowana i jonizowana, by była pełna energii Qi, zwiększając jej wchłanialność, 
 • urządzenie jest w stanie wytworzyć do 20000 litrów wody w ciągu 12-24 miesięcy – wartości są zależne od jakości wody kranowej.
WATERS
BIOCPL