Aby móc składać zamówienia, przeglądać, ceny i dostępność produktów, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Rejestracja jest darmowa.

Hmd Global jest wyłącznym partnerem Waters c.o. na terenie Rzeczy Pospolitej.

Waters, firma o charakterze globalnym która od ponad 40 lat rozprowadza naturalną alkaliczną wodę mineralną na całym świecie.

Została założona w 1977 roku i od ponad 40 lat otrzymuje liczne nagrody i certyfikaty w Korei i za granicą. Obecnie eksportuje za pośrednictwem przedstawicieli w wielu krajach na całym świecie takich jak:

 • Chiny
 • Hongkong
 • Tajwan
 • Filipiny
 • Tajlandia
 • Malezja
 • Nowa Zelandia
 • Australia
 • Austria
 • Niemcy
 • Afryka Południowa
 • Peru
 • Chile
 • Polska


Wiadomość od CEO

Korzystając z chwili okazji pragnę powitać Cię gorąco w Waters oraz przedstawić Wam nasze produkty. Mam nadzieję że dzięki informacjom zawartym na stronie uświadomicie sobie że wszyscy tutaj w WATERS Co.,Ltd. troszczą się o to by polepszyć jakość życia w świecie w którym przyszło nam żyć.Codziennie robimy wielkie postępy w zakresie poprawienia jakości wody którą codziennie spożywamy.

Dbamy o najwyższą jakość i wartość wszystkich naszych produktów . Nasze systemy filtrowania wody są produkowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Mam szczerą nadzieję że produkty oraz personel firmy Waters pomogą wam z punktu widzenia zdrowia oraz duchowości .

Kyungsuk Bae

CEO WATERS

Historia WATERS

1977

Stworzenie firmy U­shin Medicine Co., Ltd. (specjalizujacej sie w oczyszczaniu scieków przemysłowych i systemach uzdatniania wody.)

1983

Opracowanie systemów oczyszczania dla domu

1984­-87

Eksport produktów do Japonii

Eksport produktów do Australii i południowo­wschodniej Azji ᆞEksport produktów do Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Europy(zdobycie nagrody Ministra Handlu i Energii) ᆞRejestracja w amerykanskiej Agencji Ochrony Srodowiska (EPA lub USEPA)

1988

Zmiana nazwy firmy na Waters Co., Ltd. ᆞZdobycie znaku jakosci (Q­mark)od Koreanskiego Instytutu Badan i Testów ᆞWyznaczenie na o cjalnego dostawce dozowników wody mineralnej przez Olimpijskie Seminarium NaukoweᆞZałozenie Swiatowego Stowarzyszenia Miłosników Wody (ang. World Water Lover Association)oraz Instytutu Badania Wody (ang. Water Research Institute)

1989

Zdobycie głównej nagrody Miedzynarodowego Certy katu Jakosci 89’ (Paryz, Francja)ᆞWybrany na oficjalnego dostawce dozowników wody mineralnej dla Sea Game 89’(Igrzyska Azji południowo wschodniej)

1990

Nagroda przez 2 kolejne lata za Miedzynarodowa Jakosc (Paryz, Francja) ᆞWybrany na oficjalnego dostawce dozowników wody mineralnej na igrzyskach azjatyckich w Beijing ᆞNagroda prezydenta podczas 27 spotkania Trade Day

1991

Wybrany na oficjalnego dostawce dozowników wody mineralnej na swiatowym festiwalu w Korei ᆞOsiagniecie nadwyzki 5mln $ (eksport) podczas 28 Trade Day.

1994-­98

Zdobycie miedzynarodowej nagrody Gold Star (Hiszpania) ᆞNagroda Agencji SrodowiskaᆞWybrany na oficjalnego dostawce dozowników wody mineralnej na Swiatowej Wystawie Kwiatowej w Goyang ᆞWyrózniona przez rzad jako firma z zaawansowanymi technologiami

2000-­01

Wybrany na firme sponsorujaca produkty zwiazanez Mistrzostwami Swiata

2002

Stworzenie produktów z woda mineralna(duzy dozownik z woda mineralna)ᆞOpracowanie wkładu z bioceramicznym jadeitem ᆞZdobycie głównej nagrody na 25 zjezdzie Miedzynarodowej Jakosci(Szwajcaria) ᆞWprowadzenie goracego i zimnego systemuuzdatniania wody (MineralSystem 2100) ᆞWprowadzenie„fontanny z ceramiki”

2002-­04

Wybrany na firme sponsorujaca produkty zwiazanez Mistrzostwami Swiata

2002

Stworzenie produktów z woda mineralna(duzy dozownik z woda mineralna)ᆞOpracowanie wkładu z bioceramicznym jadeitem ᆞZdobycie głównej nagrody na 25 zjezdzie Miedzynarodowej Jakosci(Szwajcaria) ᆞWprowadzenie goracego i zimnego systemuuzdatniania wody (Mineral System 2100) ᆞWprowadzenie„fontanny z ceramiki”

2005­-09

Wprowadzenie na rynek „Silveroo” Premium oraz uzyskanie oznaczenia CEᆞWprowadzenie „ Bio Ceramik Jade”

2010­-14

Zdobycie głównej nagrody za ochrone srodowiska w Korei; firma z najnowsza technologiaᆞZdobycie głównej nagrody dla Prezesa Zarzadu przyznane przez Koreanskie Stowarzyszenie Zarzadzania Kadrami(ang. Korean Management Society)ᆞNagroda w ramach programu Koreanski Wynalazek(ang. Korean Invention)ᆞWprowadzenie na rynek „terapii prysznicem Waters”oraz bioceramicznego alkalionu.