Aby móc składać zamówienia, przeglądać, ceny i dostępność produktów, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Rejestracja jest darmowa.

BIO CERAMIC JADE WHITE

Bio Ceramic Jade to zaawansowany aktywator wody, który przywraca jej naturalne właściwości. Przygotowana w nim woda posiada parametry zbliżone do wód uzdrowiskowych, wspaniały smak, a do tego zawsze jest świeża. Stanowi ona bogactwo różnorodnych składników mineralnych, a oprócz wapnia czy magnezu znajdują się w niej m.in. organiczny german, selen i wanad. Od wody z Bio Ceramic Premium Love różni się ona głównie smakiem: jest to woda jadeitowa, lekka i bardzo czysta. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej klasy tworzywa ceramicznego. Dostępne jest w dwóch uniwersalnych wariantach kolorystycznych: czarnym oraz białym.


Rewitalizator do wody Bio Ceramic Jade to niezwykłe urządzenie klasy PREMIUM będące wynikiem kilkudziesięciu lat badań. Zamienia ono wodę kranową w zredukowaną, alkaliczną wodę źródlaną mineralną, która doskonale odżywia i nawadnia ludzkie ciało. Ten model rewitalizatora nie tylko oczyszcza wodę z zanieczyszczeń płynących z wodociągów (od chloru, przez fluor, pestycydy, metale ciężkie i inne substancje szkodliwe), ale także dodaje do wody jonów ujemnych i ją magnetyzuje. Dodatkowo napełnia ją drogocennymi minerałami, takimi jak german, aktywny wodór, wapń i magnez – w sumie ponad 40 minerałów! Woda doskonale smakuje, pomaga odzyskać zdrowie i uniknąć cukrzycy, nadciśnienia, miażdżycy oraz odzyskać zdrowy wygląd skóry i włosów. To doskonałe urządzenie dla kilkuosobowej rodziny. 

Wymiary i waga:

Rewitalizator wody Bio Ceramic Jade White charakteryzuje się wymiarami 250 x 410 mm oraz wagą 4,2 kg. Rewitalizuje dziennie wodę o objętości 24 l – jego pojemność wynosi 9 litrów.

Wykonanie:

Urządzenie został wykonane z wysokiej jakości materiału ceramicznego, zupełnie bezpiecznego hormonalnie dla człowieka. Jego serce stanowi Alkalion, wewnątrz którego znajdują się m.in. jadeit, kamień alkaliczny, german, piasek koralowy. Rewitalizator posiada obudowę, podstawę (kolor biały) oraz wygodny kranik do rozlewania.

Najważniejsze cechy:

 • wzbogaca wodę kranową o aktywny wodór, Mg, Ca, german i przeszło 40 innych minerałów,
 • należy podłączyć go do sieci wodociągowej,
 • usuwa z wody pestycydy, związki chloru, metale ciężkie, osad, fluor i inne zanieczyszczenia przedostające się wodociągami nawet do 99%,
 • rewitalizator działa na podstawie naturalnej metody filtracji – kranówka przepływa przez 25 minerałów,
 • dzięki urządzeniu wytwarza się woda alkaliczna o pH 8-8,5 o prozdrowotnych właściwościach, 
 • woda jest nie tylko oczyszczona, ale dodatkowo magnetyzowana i poddawana działaniu ujemnych jonów, 
 • w rewitalizatorze zastosowano promieniowanie podczerwone zapobiegające namnażaniu się bakterii, nawet gdy woda stoi w nim przez dłuższy czas, 
 • urządzenie wykorzystuje aż 8 etapów oczyszczania i 9 etapów wytwarzania mineralnej wody źródlanej,
 • woda jest zredukowana, o pomniejszonych klastrach, by lepiej nawadniała każdą komórkę organizmu, 
 • urządzenie przetwarza do 16 000 litrów wody w ciągu 12-24 miesięcy – wartości są zależne od jakości kranówki, 
 • filtry w zestawie wystarczają na wiele miesięcy, 
 • urządzenie umożliwia zupełną rezygnację z butelkowanej wody, a tym samym oszczędności, brak ryzyka wchłaniania mikroplastiku i ochronę środowiska,

Bio Ceramic Jade White jest także dostępny w kolorze czarnym – Bio Ceramic Jade Black.

WATERS
BIOCJW