Aby móc składać zamówienia, przeglądać, ceny i dostępność produktów, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Rejestracja jest darmowa.

BIO CERAMIC JADE BLACK

Bio Ceramic Jade to zaawansowany aktywator wody, który przywraca jej naturalne właściwości. Przygotowana w nim woda posiada parametry zbliżone do wód uzdrowiskowych, wspaniały smak, a do tego zawsze jest świeża. Stanowi ona bogactwo różnorodnych składników mineralnych, a oprócz wapnia czy magnezu znajdują się w niej m.in. organiczny german, selen i wanad. Od wody z Bio Ceramic Premium Love różni się ona głównie smakiem: jest to woda jadeitowa, lekka i bardzo czysta. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej klasy tworzywa ceramicznego. Dostępne jest w dwóch uniwersalnych wariantach kolorystycznych: czarnym oraz białym.


Rewitalizator do wody Bio Ceramic Jade jest nowoczesnym urządzeniem, dzięki któremu zamienisz wodę płynącą z rur wodociągowych w zdrową i pyszną wodę pełną drogocennych minerałów. Urządzenie oczyszcza kranówkę, dodatkowo ją alkalizując, jonizując, magnetyzując – dzięki temu każdy ugasi swoje pragnienie i napełni się życiodajną energią. Ten model rewitalizatora jest produktem PREMIUM, który zawiera cenną formę jadeitu, pomagającemu usunąć z organizmu toksyny. Dzięki urządzeniu każdy może skosztować żywej wody bliskiej temu, co chciała dla człowieka natura. Urządzenie jest dedykowane dla kilkuosobowej rodziny.

Wymiary i waga:

Rewitalizator wody Bio Ceramic Jade Black charakteryzuje się wymiarami 250 x 410 mm oraz wagą 4,2 kg. Jest w stanie zrewitalizować w ciągu doby wodę o objętości 24 l – jego pojemność wynosi 9 litrów.

Wykonanie:

Urządzenie jest produkowane z najwyższej jakości ceramicznego materiału, wolne od substancji wpływających negatywnie na układ hormonalny. Składa się z Alkaliona, wewnątrz którego umieszczono m.in. german, piasek koralowy, jadeit, kamień alkaliczny. Rewitalizator posiada obudowę i podstawę w kolorze czarnym z tworzywa sztucznego oraz kranik z przodu.

Najważniejsze cechy:

 • woda zostaje wzbogacona o przeszło 40 minerałów, takich jak Mg, Ca, german do 80 pbbi, aktywny wodór do 200 pbb, 
 • wymaga podłączenia do sieci wodociągowej,
 • woda zostaje pozbawiona metali ciężkich, osadów, pestycydów, bakterii chorobotwórczych i innych szkodzących substancji nawet do 99%,
 • urządzenie wykorzystuje naturalną metodę filtrowania wody,
 • zostaje wytworzona pyszna i zdrowa woda alkaliczna o pH zasadowym 8-8,5,
 • podczas procesu rewitalizacji woda przepływa przez 25 naturalnych minerałów – dodatkowo zostaje poddana jonizacji i magnetyzowaniu, 
 • promieniowanie podczerwone zastosowane w urządzeniu zapobiega namnażaniu się bakterii, by zrewitalizowana woda była zdrowa i świeża na długi czas,
 • urządzenie stosuje aż 8 etapów oczyszczania i 9 etapów wytwarzania źródlanej wody mineralnej, 
 • woda jest zredukowana, o pomniejszonych klastrach, by lepiej nawadniała każdą komórkę organizmu, 
 • urządzenie przetwarza do 16000 litrów wody w ciągu 12-24 miesięcy – wartości są zależne od jakości kranówki, 
 • filtry, które są dołączone do zestawu, wystarczają na wiele miesięcy, 
 • urządzenie pozwala na zupełną rezygnację z wody butelkowanej, tym samym brak ryzyka wchłaniania mikroplastiku, oszczędność domowego budżetu i większą dbałość o środowisko naturalne.

Bio Ceramic Jade Black jest także dostępny w kolorze białym – Bio Ceramic Jade White.

WATERS
BIOCJB