Aby móc składać zamówienia, przeglądać, ceny i dostępność produktów, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Rejestracja jest darmowa.

New BMP 1000

Czy technologie mogą iść w parze z prawami natury? Oczywiście! New BMP 1000 to rewitalizujący system, który naśladuje mechanizm powstawania prawdziwej wody źródlanej. Dzięki temu, zyskuje ona doskonałe właściwości oczyszczające, optymalną dla organizmu strukturę oraz wykazuje się działaniem antybakteryjnym. Pojawia się w niej również ponad 40 cennych minerałów! Urządzenie wykonane zostało z naturalnych materiałów, które hamują rozwój wszelkich szkodliwych substancji. Od swojego starszego brata, BMP 1000, różni się on częstotliwością wymiany filtrów, przy czym w tym urządzeniu wystarczy to robić znacznie rzadziej.

Oczyszczacz do wody New BMP 1000 jest nowszą wersją urządzenia BMP 1000, dzięki któremu można skutecznie zrewitalizować wodę kranową, uwalniając ją od związków chloru, fluoru, rdzy, pestycydów i innych szkodliwych substancji. Urządzenie naśladuje proces powstawania naturalnej wody źródlanej o doskonałych właściwościach oczyszczających, by każdy mógł poczuć w sobie energię i moc płynącą ze zdrowej, zalkalizowanej wody o zmniejszonych klastrach. 

Urządzenie do rewitalizacji wody New BMP 1000 oczyszcza wodę z osadów i szkodliwych substancji nawet do 99% - spełnia wymagania małej, 1-2 osobowej rodziny.

Wymiary i waga:

Oczyszczacz wody New BMP 1000 charakteryzuje się wymiarami 209 x 530 mm oraz wagą 7 kg. Jest w stanie zrewitalizować wodę o objętości 11 l. 

Wykonanie:

New BMP 1000 jest produkowany z bezpiecznych materiałów obojętnych hormonalnie dla człowieka – zasobnik z tworzywa sztucznego i dmuchanego ręcznie szkła w kolorze niebieskim nie zmienia smaku ani właściwości wody.

Najważniejsze cechy:

 • urządzenie jest łatwe w obsłudze i wygodne w przenoszeniu,
 • woda jest nie tylko wolna od nieprzyjemnych zapachów, ale wyjątkowo smaczna i zdrowa,
 • filtry dołączone w zestawie wystarczą nawet na 12-24 miesiące, w zależności od jakości wody kranowej,
 • urządzenie to doskonały sposób na zaprzestanie kupowania butelkowanej wody, która nie posiada nawet parametrów wody zrewitalizowanej,
 • woda uzyskana przez New BMP 1000 jest wolna od osadów, zanieczyszczeń, naładowana jonami ujemnymi, namagnetyzowana,
 • pH wody wynosi 8-8,5,  przez co doskonale odkwasza organizm,
 • urządzenie wytwarza zalkalizowaną wodę, która nawadnia organizm, przywraca świetne samopoczucie, a nawet wpływa pozytywnie na układ pokarmowy i metabolizm,
 • wieloetapowy proces polega m.in. na przepłukaniu wody przez warstwy skalne - podczas tego procesu woda zostaje wzbogacona o ponad 40 minerałów, w tym wapń i magnez, generuje się również aktywny wodór oraz dodawany jest do niej organiczny german,
 • urządzenie przetwarza nawet 12 000 litrów w ciągu 12-24 miesięcy,
 • dzięki podczerwieni z wody są usuwane bakterie, by na dłużej zachowała swój smak i właściwości prozdrowotne,
 • oczyszczacz wytwarza wodę zrewitalizowaną, ożywioną, o heksagonalnej  strukturze cząsteczek, która jest szybciej wchłaniana przez komórki,
 • urządzenie nie wymaga podłączania do żadnej sieci – wodociągowej ani elektrycznej.

Urządzenia z serii Bio Mineral Pot są dostępne w wersji: 400, 1000, 2000 i 3000.

BMP-1N