Aby móc składać zamówienia, przeglądać, ceny i dostępność produktów, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Rejestracja jest darmowa.

Waterman - osobisty bidon oczyszczający oraz uzdatniający wodę

Waterman to mobilny bidon, dzięki któremu możesz mieć żywą wodę zawsze przy sobie. Czym jest żywa woda? To woda najlepsza dla zdrowia: dodaje witalności i energii, a jednocześnie przywraca organizmowi równowagę kwasowo-zasadową. Wystarczy, że do dzbanka wlejesz zwykłą wodę z kranu, aby już po chwili cieszyć się pyszną wodą alkaliczną. Jest to możliwe dzięki procesowi rewitalizacji, w którym filtracja stanowi tylko jeden z kilku etapów. Powstała w ten sposób woda pozbawiona jest zanieczyszczeń, a jednocześnie – wzbogacona jest o cenne minerały. Prezentowany model posiada pojemność 0,6 l, dzięki czemu możesz korzystać z niego zawsze – nawet podczas kempingów i wyjazdów służbowych.

Dystrybutor wody mineralnej Waterman to podręczne naczynie, które można zabrać na spacer, w podróż, na siłownię lub do biura. Bidon nie tylko oczyszcza wodę z osadów, fluoru, chloru i innych zanieczyszczeń, ale wytwarza naturalną wodę źródlaną, która doskonale nawadnia organizm, pozwala go odkwasić, zapewniając lepsze zdrowie. Jest to uproszczona, poręczna wersja oczyszczaczy Bio Mineral Pot, która jest idealna do użytku poza domem. Można go z łatwością zapakować do plecaka lub torebki, by cieszyć się pyszną i zdrową wodą bez kupowania produktów butelkowanych. 

Wymiary i waga:

Bidon oczyszczający wodę ma 100 mm średnicy i 210 mm wysokości oraz mieści w sobie 600 ml wody.

Wykonanie:

Bidon rewitalizujący Waterman jest wyprodukowany z bezpiecznych dla człowieka materiałów, w tym tritanu wolnego od BPA. Bidon składa się z przezroczystego zbiornika na wodę, filtra, zaślepki oraz korka.

Najważniejsze cechy:

  • bidon jest niewielki i poręczny, dzięki można zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie,
  • dzięki niemu woda kranowa traci nieprzyjemny zapach, odzyskuje za to swój smak,
  • urządzenie rewitalizuje wodę, zamieniając ją w mineralną wodę źródlaną o pH 8-8,5, która odkwasza organizm,
  • pyszna woda o małych klastrach, która o wiele lepiej nawadnia komórki – jest dodatkowo namagnetyzowana, zjonizowana i wzbogacona w cenne dla człowieka minerały, w tym wapń i magnez,
  • bidon korzysta z naturalnych metod oczyszczania poprzez filtrację,
  • filtry dołączone w zestawie wystarczają na 3-4 miesiące.
WATERS
DZB-3