Aby móc składać zamówienia, przeglądać, ceny i dostępność produktów, prosimy się zalogować lub zarejestrować. Rejestracja jest darmowa.

Ace Bio PLUS - dzbanek który jonizuje oczyszcza alkalizuje i dodaje minerały do wody

Ace Bio PLUS to wysokiej klasy dzbanek, który rewitalizuje wodę, przywracając jej prozdrowotne właściwości. Stanowi on połączenie kilku urządzeń: m.in. jonizatora, alkalizatora oraz oczyszczacza, dzięki temu jest ona o wiele zdrowsza oraz doskonale wpływa na organizm. Prezentowany model jest efektem ponad czterdziestoletniej pracy naukowców, którzy wykorzystali najnowsze  technologie, przywracając wodzie kranowej właściwości wody źródlanej. Model wyróżnia się także stylowym designem, dzięki czemu idealnie wpisze się w nowoczesne aranżacje. Praktyczny uchwyt oraz ergonomiczny kształt wpływają na łatwość  i wygodę użytkowania. To idealna propozycja dla osób szczególnie ceniących zdrowy styl życia.

1. Czysta woda

Filtry WATERS znacznie redukują chemikalia, metale ciężkie i bakterie które znajdują się w wodzie wodociągowej.

Testy jakości wody pokazują, że filtry Waters usuwają do 99,9% chloru – ostrej, nieprzyjemnej w smaku toksycznej substancji chemicznej stosowanej do dezynfekcji bakterii w miejskiej wodzie z kranu.

2. Zawsze świeża

Czystsza, zdrowsza, świetnie smakująca i przede wszystkim świeża woda pitna dla Ciebie lub Twojej rodziny .

Aby pomóc w usuwaniu i zapobieganiu rozprzestrzeniania się szkodliwych bakterii, oczyszczacze Waters zawierają aktywowany srebrem węgiel z łupin orzecha kokosowego, magnesy, bio ceramikę i piasek koralowy Somelite ™.

3. Ekonomia i Oszczędności

W przeciwieństwie do naszych konkurentów produkty WATERS wyposażone są w komplet niezbędnych elementów zamiennych, dlatego raz kupując jeden z naszych systemów oczyszczania nie będziesz musiał się martwić o dodatkowe koszty. W rzeczywistości konkurencyjne wyroby, które wydają się tańsze, będą kosztować dwa razy więcej niż którykolwiek z produktów oferowanych przez WATERS

BMP 400 wyposażony jest w zestaw filtrów oraz części zamiennych, co zapewnia jego prawidłowe funkcjonowanie nawet przez dwa lata bez dodatkowych kosztów !

4. Naturalna Alkaliczna Woda Mineralna

Zespół badawczy WATERS składający się z wybitnych naukowców przeprowadzał setki różnego rodzaju badań, aby nadać wodzie jak najlepsze właściwości nawadniające.

Nasze systemy uzupełniają wodę o ponad 60 minerałów, w tym wapń, magnez czy krzemionkę. Wszystkie te materiały są naturalnie pozyskiwane z piasków koralowych oraz mają kluczowe znaczenie dla odpowiedniego funkcjonowania naszego organizmu.

Idealna woda pitna powinna posiadać pH zbliżone do wartości pH naszej krwi, które wynosi około 7,36. Nasze systemy uzyskują wodę z pH na poziomie mieszczącym się pomiędzy 7,6 a 8,2.

5. Ekologiczna Alternatywa dla Wody Butelkowanej

Sprzedawana w sklepach woda butelkowana, nie tylko jest droga, przyczynia się także do konsumpcji ton nieprzyjaznych dla środowiska tworzyw sztucznych.

Większość takich butelek kończy na wysypisku, lub jako śmieci, często zauważalne w rzekach czy lokalnych zbiornikach wodnych, będąc przede wszystkim zagrożeniem dla zwierząt, jak również przyczyniając się do zanieczyszczenia środowiska.

Dzięki naszym filtrom możesz przed wyjściem z domu napełnić swoją butelkę czystą alkaliczną wodą – bez potrzeby marnowania pieniędzy oraz dbając przy tym o środowisko.

WATERS
DZB-1